Takmičari KK „Mladost“ postigli ODLIČNE REZULTATE na turniru u Baču

Objavljeno:
Pročitano: 79 puta
Komentara: 0
Podržite naš rad, podelite ovo sa prijateljima:

ODŽACI – Dan pred Uskrs, 15. april 2017. godine u Baču, u sportskoj hali „Bačka tvrđava“ održan je Uskršnji karate kup Bač 2017. na kome su učešće uzeli i članovi Karate kluba „Mladost“ iz Odžaka.

Organizator turnira je bio Karate klub „Slavija“ i ŠKSS, a na turniru je učestvovalo 400 takmičara iz 29 karate klubova iz Srbije i Rumunije. Takmičari Karate kluba „Mladost“ nastupili su u 24 pojedinačne takmičarske kategorije i 5 ekipa, po uzrastnim kategorijama.

• Lenka Kopčalić, kate
  • Ekipa ženskih nada borbe (Anđela Jovanović, Željana Velemir i Sara Milosavljević)
  • Miks tim, kate ( Dajana Velemir, Dragana Mirković i Stefan Mandić )

• Anđela Jovanović, kate
  • Ekipa mlađih pionira, kate ( Nenad Vasić, Mateja Đelić i Luka Stojiljković )

• Zoran Živković, kate
  • Ekipa starijih pionirki, kate ( Marija Bačik, Gorana Opačić i Lana Simonović )
  • Miks tim, kate ( Dragana Mirković, Stefan Mandić i Bojana Repac )

Što se tiče generalnog plasmana, KK „Mladost“ zauzeo je odlično treće mesto. Prvi je bio KK „Vrbas“ iz Vrbasa, a drugi Karate klub „Kizami“ iz Bačke Palanke.

Turnir u komšijskom gradu bio je odlična prilika da izvedemo veći broj mlađih takmičara, koji su se odlično pokazali. Ovoga puta, istakli su se najmlađi takmičari: Dajana Velemir iz Odžaka i Stefan Mandić iz Ratkova koji su osvojili po tri medalje. Bili su najbolji u svojim pojedinačnim kategorijama u katama, a Dajana je nastupila i u borbama, gde je osvojila zlato ostavivši iza sebe od nje starije takmičarke. Oboje su pokazali da su vanserijski talenti i vredni vežbači pred kojima je svetla budućnost.“ – izjavio je trener, Milosav Miša Milosavljević.

Komentari objavljeni na Portalu "Naše Mesto" ne odražavaju stav redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst. Redakcija Portala "Naše Mesto" ručno odobrava sve komentare i zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.