Takmičari KK „Mladost“ postigli ODLIČNE REZULTATE na turniru u Baču

76
0
PODELI

ODŽACI – Dan pred Uskrs, 15. april 2017. godine u Baču, u sportskoj hali „Bačka tvrđava“ održan je Uskršnji karate kup Bač 2017. na kome su učešće uzeli i članovi Karate kluba „Mladost“ iz Odžaka.

Organizator turnira je bio Karate klub „Slavija“ i ŠKSS, a na turniru je učestvovalo 400 takmičara iz 29 karate klubova iz Srbije i Rumunije. Takmičari Karate kluba „Mladost“ nastupili su u 24 pojedinačne takmičarske kategorije i 5 ekipa, po uzrastnim kategorijama.

• Lenka Kopčalić, kate
  • Ekipa ženskih nada borbe (Anđela Jovanović, Željana Velemir i Sara Milosavljević)
  • Miks tim, kate ( Dajana Velemir, Dragana Mirković i Stefan Mandić )

• Anđela Jovanović, kate
  • Ekipa mlađih pionira, kate ( Nenad Vasić, Mateja Đelić i Luka Stojiljković )

• Zoran Živković, kate
  • Ekipa starijih pionirki, kate ( Marija Bačik, Gorana Opačić i Lana Simonović )
  • Miks tim, kate ( Dragana Mirković, Stefan Mandić i Bojana Repac )
NE PROPUSTITE -   U Kuli ZARADE IZNAD PROSEKA u okrugu, u Odžacima MANJE nego u aprilu

Što se tiče generalnog plasmana, KK „Mladost“ zauzeo je odlično treće mesto. Prvi je bio KK „Vrbas“ iz Vrbasa, a drugi Karate klub „Kizami“ iz Bačke Palanke.

Turnir u komšijskom gradu bio je odlična prilika da izvedemo veći broj mlađih takmičara, koji su se odlično pokazali. Ovoga puta, istakli su se najmlađi takmičari: Dajana Velemir iz Odžaka i Stefan Mandić iz Ratkova koji su osvojili po tri medalje. Bili su najbolji u svojim pojedinačnim kategorijama u katama, a Dajana je nastupila i u borbama, gde je osvojila zlato ostavivši iza sebe od nje starije takmičarke. Oboje su pokazali da su vanserijski talenti i vredni vežbači pred kojima je svetla budućnost.“ – izjavio je trener, Milosav Miša Milosavljević.