Takmičari Karate kluba “Tao” iz Kule doneli četiri medalje sa turnira u Sivcu

75

KULA / SIVAC - Na Memorijalnom karate turniru "Miloš Mrkalj", koji je održan u nedelju, 25. februara u Sivcu, učestvovalo je 98 takmičara iz 14 klubova i 4 države (Srbija, Mađarska, BiH i Hrvatska).

Karate klub "Tao" Kula / Foto: Tomislav Hrubenja

Takmičari karate kluba “Tao” iz Kule Teodora Hrubenja, Mihajlo Hrubenja i Matija Hrubenja osvojili su prvo mesto i zlatnu medalju kao mešoviti kata tim, dok su u pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji mlađih pionira Mihajlo i Matija osvojili zlatne medalje a Teodora je zauzela 2. mesto i osvojila srebrnu medalju.

Memorijalni turnir je održan u sportskoj hali Osnovne škole “20. oktobar” u Sivcu a meštani Sivca su imali prilike da uživaju u manifestaciji borilačkih veština za koje u našoj sredini tradicionalno postoji veliko interesovanje.