KMF “Hajduk” poražen u Srbobranu, za vikend dočekuju “Kraljevićevo” iz Kačareva

30

KULA - U petak, 16. marta KMF "Hajduk" iz Kule bio je gost četvoroplasiranoj ekipi Vojvođanske futsal lige KMF "Srbobran" iz istoimenog mesta.

KMF "Hajduk" / Foto: Dane Vrsajkov

U neverovatno zanimljivoj i punoj golova utakmici, sreća je bila naklonjena domaćoj ekipi koja je pobedila rezultatom 9:7.

Kuljani su, iako poraženi, svojom igrom parirali i čak u nekoliko navrata namučili domaćine, međutim to nije bilo dovoljno. Jeftino primljenim golovima pomogli su domaćinu da dođe do novih bodova.

Strelci za Kuljane bili su Bogovački 4. i 22. minut, Garčević 8. minut, Isakov 16, 29. i 40. minut i Radović 19. minut.

Sledeće kolo se igra već sledeći vikend kada KMF “Hajduk” dočekuje KMF “Kraljevićevo” iz Kačareva. Utakmica je na programu u nedelju 25. marta, od 19:00 časova.