Futsaleri „Hajduka“ uzeli bodove u Novom Sadu protiv istoimenog kluba

49

KULA - KMF "Hajduk" iz Kule je u petak 20. aprila odigrao utakmicu 18. kola Vojvođanske futsal lige u Novom Sadu protiv istoimenog kluba.

Utakmica malog fudbala / Foto: Danislav Vrsajkov

Domaća ekipa vidno motivisana od početka kreće velikom žestinom i već u 5. minutu imaju prednost od 2:0. Igrači KMF „Hajduk“ vraćaju se u igru i dobrom i požrtvovanom igrom uspevaju do poluvremena da izjednače na 2:2.

Neverovatno uzbudljiv meč nastavio se i u drugom poluvremenu. Domaćini već u 7. minutu nastavka dolaze do prednosti od 3:2. Utakmica se nastavila sa velikim brojem promašenih prilika na obe strane do 17. minuta kada Kuljani dolaze do izjednačenja a u zadnjem minutu kao šlag na tortu i do gola za konačnih 3:4 u korist KMF „Hajduka“

Golove za KMF „Hajduk“ su dali:

• Radović Dragan 7. minut
  • Isakov Nemanja 13. minut
  • Kiš Robert 34. minut
  • Husak Robert 40. minut

U nedelju 29. aprila na programu je utakmica 19. kola Vojvođanske futsal lige gde kao domaćin KMF „Hajduk“ dočekuje u 19:00 časova ekipu KMF „Tisa“ iz Novog Bečeja.