Futsaleri “Hajduka” ubedljivi protiv tima iz Apatina

34

KULA - U nedelju, 13. maja odigrana je utakmica 21. kola Futsal lige Vojvodine gde je domaćin KMF "Hajduk" iz Kule dočekao tim "Apa futsal" iz Apatina.

Mali fudbal / Foto: Danislav Vrsajkov

U napetom ali i zanimljivom meču KMF “Hajduk” mudrom igrom dolazi do brzog gola već u prvom minutu igre. Takav razvoj događaja ne odgovara gostima pa prave niz grešaka. Domaćini ređaju šansu za šansom i atraktivnim golovima, tako da se na poluvreme odlazi sa nedostižnih 4:1. Početak drugog poluvremena nastavlja se u znaku KMF “Hajduka” i brzim golom u prvom minutu nastavka potopile su nadu gosiju da će doći bar do boda. Smirenom igrom domaćini su priveli meč kraju i rezultatom od 7:4 došli do nova tri boda.

Golove za KMF “Hajduk” dali su:

• Bogovački Srđan u 1, 14, 19. i 21. minutu
  • Radović Dragan u 13. minutu
  • Bognar Adrijan u 30. minutu
  • Kiš Robert u 40. minutu

Poslednje kolo prvenstva na programu je sledeći vikend i KMF “Hajduk” gostuje u Odžacima gde ih kao domaćin dočekuje KMF “Pčinja” iz Karavukova.