Spisak odbornika čije je mandate potvrdila Opštinska izborna komisija

456

KULA - Opštinska izborna komisija je na sednici održanoj 27. decembra 2018. godine donela odluku o dodeli odborničkih mandata kandidatima za odbornike Skupštine opštine Kula koji su učestvovali na lokalnim izborima održanim 16. decembra.

opstina-kula-zima
Ulaz u zgradu Opštine Kula / Foto: Nemanja Janjanin / decembar 2017. godine

Mandate u novom sazivu Skupštine opštine Kula dobili su kandidati sa četiri liste. Izborna lista „Aleksandar Vučić – Zato što volimo Kulu“ osvojila je 26 mandata, listi „Socijalistička partija Srbije – Ivica Dačić“ pripalo je pet mandata, četiri odbornika imaće Grupa građana „Kritična masa“, dok će listu „Pokret obnove Kraljevine Srbije – Marko Košutić“ predstavljati dva odbornika.

Izborna lista „Aleksandar Vučić – Zato što volimo Kulu“:

1. Nikola Žeželj 1979, dipl. ekonomista, Sivac
2. Damjan Miljanić 1972, dipl. ekonomista, Kula
3. dr Biljana Milić 1986, doktor medicine, Crvenka
4. Velibor Milojičić 1963, dipl. ekonomista, Sivac
5. Marko Pešić 1984, dipl. ekonomista, Crvenka
6. Tatjana Kvasni 1968, med. laborant, Kula
7. Karoly Valka 1954, ing. poljoprivrede, Kula
8. Dragutin Medojević 1958, poljoprivredni tehničar, Kula
9. Gordana Milenković 1966, preduzetnik, Crvenka
10. Boban Damjanović 1966, ugostiteljski tehničar, Sivac
11. Marija Šepinski 1953, penzioner, Ruski Krstur
12. Milan Kondić 1968, preduzetnik, Kula
13. Milan Danilović 1957, penzioner, Kruščić
14. Saša Goločorbin 1987, master prof. fiz. vaspitanja, Kula
15. Biljana Kilić 1980, prof. razr. nastave, Kruščić
16. Đorđo Peruničić 1984, dipl. pravnik, Sivac
17. Žolt Goga 1974, preduzetnik, Kula
18. Nikolina Dragić 1992, master vaspitač, Lipar
19. Vladimir Olejar 1981, poslovni informatičar, Ruski Krstur
20. Zorica Demković 1983, dipl. ekonomista, Kula
21. Milan Vujaković 1978, prof. fiz. vaspitanja, Crvenka
22. Miljana Rabrenović 1990, maturant gimnazije, Kruščić
23. Tomo Kovijanić 1959, poljomehaničar, Kruščić
24. Milorad Lazić 1984, operativni trener, Kula
25. Vladimir Đurović 1978, preduzetnik, Kula
26. Goran Kovačević 1978, radnik obezbeđenja, Crvenka

Izborna lista „Socijalistička partija Srbije – Ivica Dačić“:

1. Velibor Vasović 1965, dr med. nauka, prof. univerziteta, Kula
2. Milan Anđelić 1953, penzioner, Kula
3. Vesna Makaji 1979, kulinarski tehničar, Ruski Krstur
4. Čedomir Bošković 1964, doktor, Crvenka
5. Milenko Nikitović 1958, preduzetnik, Kula

Izborna lista „Pokret obnove Kraljevine Srbije – Marko Košutić“:

1. Nenad Trbović 1967, mašinski tehničar, Crvenka
2. Marko Košutić 1987, dipl. defektolog oligofrenolog, Kula

Izborna lista Grupa građana „Kritična masa“:

1. Slobodan Rajačić 1945, penzioner, Lipar
2. Gojko Tešović 1966, maš. tehničar, Kula
3. Nikolina Drinić 1994, student, Kula
4. Rade Obradović 1979, dipl. pravnik, Kula