(VIDEO) JKP “Komunalac” Vrbas donirao klima uređaj Osnovnoj školi “Petar Petrović Njegoš”

393

VRBAS - Javno komunalno preduzeće "Komunalac" Vrbas doniralo je klima uređaj Osnovnoj školi "Petar Petrović Njegoš" u Vrbasu.

Foto: JKP Komunalac Vrbas

Imajući u vidu značaj dobre opremljenosti ustanove nastavnim i tehničkim sredstvima, preduzeće je doniralo inverter klimu za potrebe rada u kabinetu za matematiku.

Na ovom poklonu komunalcima se zahvalila direktorka škole Slavica Gvozdenović.

“Sa velikim zadovoljstvom i radošću, u ime kolektiva, učenika i roditelja, zahvaljujem se JKP “Komunalac”. Naša škola ima već dugi niz godina jako dobru saradnju sa ovim preduzećem. Sve što smo do sada tražili od firme “Komunalac”, sve su nam izašli u susret. Naši učenici sa radošću su dočekali klima uređaj. Ovim poklonom završili smo opremanje desnog krila škole, koje je na sunčanoj strani. Sada će uslovi rada naših učenike i kolege biti na zavidnom nivou”, rekla je direktorka Gvozdenović.

Foto: JKP Komunalac Vrbas

Izvršni direktor JKP Komunalac Vrbas, Igor Škundrić, nije krio zadovoljstvo zbog uručenja klima uređaja OŠ “Petar Petrović Njegoš“ u Vrbasu.

“Trudimo se da kroz svoj rad damo doprinos i široj zajednici. Pomažemo predškolske ustanove, škole, sportska udruženja, udruženja građana, ali i pojedince. Svake godine opredelimo sredstva u ove namene. Smatramo da je to naša društvena odgovornost, jer se bavimo javnim poslom. Meni lično najmilije je kada pomažemo školama i sportskim udruženjima, jer tako kod dece jačamo i intelektualnu i fizičku i duhovnu stranu. Pomažemo da izrastu u časne i poštene ljude, izgrađene u svakom smislu. Nastojimo da “Komunalac” bude moderna firma i u tom procesu modernizacije imamo moralnu obavezu da pomažemo drugima u okruženju. U tome nam pomaže i Opština Vrbas. Tako smo i danas, nadam se, učinili jedno dobro delo. Na ovome se nećemo zaustaviti. Pomagaćemo u skladu sa mogućnostima i ubuduće”, naglasio je Škundrić.

JKP “Komunalac” Vrbas donirao je školi klimu na njihovu molbu. Dobri uslovi i savremeno opremljeni kabineti i učionice, preduslov su postizanje dobrih rezultata u nastavi i vannastavnim aktivnostima. Nadamo se da je i ovaj naš mali dar doprinos ovom procesu, kažu u “Komunalcu”.

“Komunalac” se ovom prilikom zahvaljuje Osnovnoj školi “Petar Petrović Njegoš” na gostoprimstvu i nada se daljoj dobroj saradnji sa ovom obrazovnom ustanovom.

Pogledajte prilog:

13.11.
063533XXX
OGL Prodajemo dvosoban stan u centru Kule, Trg Oslobodjenja 2. Iznad Ideje. Informacije na: 063533005
13.11.
0606069XXX
OGL prodajem mercedesA140,2002god,benzin,registrovan do marta 2020.god.Interesovati se na br:060/6069055
12.11.
0656146XXX
OGL Prodajem zemlju povrsine 1ha 73a.PB 5397(kosceljisko).Informacije na broj 065 6146803.
12.11.
0641228XXX
OGL Prodajem noviju spratnu kuću vlasnik 1/1. Tel. 064 122 88 93 Vrbas
OGL Prodajem trosoban stan u centru Backog Dobrog Polja...za vise informacija mozete pozvati na tel 0653724021
Postavite vaš mali oglas ODMAH - Klikni ovde