Rastko Mijanović i Mihajlo Krnajac osvojili zlato za Srbiju na međunarodnom karate turniru

746

KULA - U Tuzili je održan tradicionalni karate turnir "Tuzlaznski pobednik" na kojem je učestvovala karate reprezentacija Srbije, za koju su nastupali nade KK "Vukovi" Mihajlo Krnajac i Rastko Mijanović.

Foto: KK Vukovi

Obojica takmičara se nalaze u izuzetnoj sportskoj formi što su samo demonstrirali na tatamiju, gde su sa lakoćom došli do prvog mesta i zlatne medalje.

Sledećeg dana, „Vukovi“ su nastupili na tradicionalnom karate turniru „Panter Open“, gde su opet pokazali visok nivo sportske forme u kojoj se trenutno nalaze i opet su se u Kulu svi vratili sa medaljama.

Rastko Mijanović / Foto: KK Vukovi

Zlatne medalje osvojili su:

  • Ekipa juniora (Miloš Milutinović, Filip Ćosić, Aleksandar Kakaš, Vladimir Zelić)
  • Ekipa nada (Mihajlo Krnajac, Marko Đurđić, Rastko Mijanović, Miloš Krnajac)
  • Miloš Milutinović – juniori
  • Filip Ćosić – juniori
  • Rastko Mijanović – nade
Mihajlo Krnajac / Foto: KK Vukovi

Srebrne medalje osvojili su:

  • Mihajlo Krnajac – nade
  • Miloš Krnajac – nade
  • Aleksandar Kakaš – junioru.

„U ova dva dana odrađeni su zaista impresivni mečevi, gde su naši takmičari stekli nemerljivo iskustvo koje će im sigurno poslužiti u narednim sportskim pohodima. Od svih naših takmičara očekujemo visoke rezultate, shodno sportskoj formi u kojoj se nalaze. Pred nama je sledeći izazov, nastup na izuzetno jakom turniru u Nitri u Slovačkoj, gde očekujemo dobre rezultate“, saopštili su iz KK „Vukovi“.