Rukometaši „Crvenke“ upisali prvu pobedu u Kikindi

800

Rukometaši „Crvenke“ pobedili su na gostovanju u Kikindi u utakmici 11. kola Arkus rukometne lige Srbije protiv domaće „Kikinde Grindex“.

Crvenčani su slavili sa 26:23 (12:11). U vrlo važnoj utakmici za obe ekipe koje se nalaze na začelju tabele domaćeg prvenstva, tokom 50 minuta bilo je izjednačeno, kako rezultatski, tako i po igri na parketu hale Sportskog centra ’’Jezero’’. U poslednjih 10 minuta, rukometaši Crvenke napravili su veću razliku koju su čuvali sve do isteka vremena i tako osvojili vrlo važne bodove.

Za igrača utakmice proglašen je igrač „Crvenke“, Marko Tasić, koji je postigao šest golova, dok je najefikasniji u redovima „Kikinde Grindex“ bio Nikola Stanković sa devet postignutih pogodaka.