U nedelju Atletska Trka Carica na Malom Staparu

283

Atletska Trka Carica održaće se u nedelju, 09. maja 2021. godine na Malom Staparu.

Start će biti u 11 časova sa Mosta na prevodnici, dužina koja će se trčati je 6,4km. Svrha održavanje Trke Carica je promocija Eko oaze Mali Stapar, Kulturno Istorijski spomenik Carica, značaj fizičke aktivnosti- trčanja i njegova promocija, Humanitarni rad (deo sredstava ide u Humanitarnu fondaciju 1000 za 1000).

Dečija trka do 5. razreda OŠ (400m) počinje odmah nakon glavne trke u 11 časova. Broj prijavljenih trkača je 139 i na kraju teksta imate konačnu listu.

Organizatori mole učesnike kao i sve koji će prisustvovati trci, da poštuju mere! Na svim važnim mestima biće obezbeđena sredstva za dezinfekciju ruku i posebno će se obratiti pažnja na održavanje distance.

Organizatori trke su AK Hajduk Maraton Tim Kula i trkačka zajednica Sivca, pokrovitelj opština Kula i MZ Sivac.

  1. Milana Sadžakov, Sivac
  2. Vukoman Jelovac, Sivac
  3. Slobodan Miković, Srbobran
  4. Dejan Jezdić, Kula
  5. Igor Kaluđerski, Sivac
  6. Dragan Funduk, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  7. Rebeka Šili, Subotica
  8. David Šili, Subotica
  9. Zoran Vujić, Beograd
  10. Zorica Kulić, Sombor
  11. Dejan Ubornji, UK PALIGO PALUS Palić
  12. Željko Rašković, Sivac
  13. Tijana Kabić, Ark Somaraton
  14. Dejan Džodan AK PartIzan- Beograd
  15. Miloš Jovanović – AK Partizan – Beograd
  16. Milena StoičevAK Partizan – Beograd
  17. Srđan Đorđević – Rekreativac – Beograd
  18. Ivan Šašić – Rekreativac – Beograd
  19. Danijela Barać – AK Partizan – Beograd
  20. Milan Cvijanović, Obrenovac
  21. Milan Mrđa, Stara Pazova
  22. Mira Jurišin AK Hajduk Maraton Tim Kula
  23. Nenad Milić ,Beograd
  24. Miloš Minić, Sivac
  25. Sava Jerinic, Zrenjanin
  26. Robert Lalić, ARK Somaraton
  27. Kristina Bračer , Subotica
  28. Klara Ćurčin; Zemun
  29. Jakov Kovačević, Zagreb
  30. Karolina Brežnjak, Sivac
  31. Snežana Radović, ARK Somaraton
  32. Vesko Raičević, Sivac
  33. Daniel Dieneš, Sombor
  34. Marko Jačimović, AK Hajduk Marton Tim Kula
  35. Arpad Greilach, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  36. Branislav Srdić, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  37. Davor Balać, ARK Tron
  38. Dragan B.Ćirić, ARK Tron
  39. Mia Kotarac, Adidas Runners Belgrade
  40. Sonja Sabadoš, Ruski Krstur
  41. Danica Galić, Sledi Me- Sombor
  42. Dejan Aleksić, Sledi Me- Sombor
  43. Gordana Bojanić, Sledi me-Sombor
  44. Silvija Sekereš, Sledi me-Sombor
  45. Mihajlo Karalić, Sledi me-Sombor
  46. Dragana Milić, Sledi me-Sombor
  47. Ivana Basta, Sledi me-Sombor
  48. Sanja Milošević, Sledi me-Sombor
  49. Kristina Gudelj, Sledi me-Sombor
  50. Vera Stričević, Sledi me-Sombor
  51. Mira Miljković, Sledi me-Sombor
  52. Mirko Erdelji, Sledi me-Sombor
  53. Ratko Čepić, Sivac
  54. Gašpar Matarić, TK Sprint Sombor
  55. Srđan Tucić, Zrenjanin
  56. Marija Bubalo, AK Apatin
  57. Milan Marković, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  58. Lazar Paroški, Kula
  59. Drago Zorić, Sivac
  60. Nemanja Racić, Kula
  61. Momčilo Ćosović, Sivac
  62. Dragan Prole, Novi Sad
  63. Vuk Orašanin ,AK Partizan Beograd
  64. Vuk Vukmirović, Beograd
  65. Boško Jerković, ARK Somaraton
  66. Stevan Tutorić, Subotica
  67. Uroš Tutorić, Subotica
  68. Blagoje Pašić, Subotica
  69. Željana Peruničić, Sivac
  70. Dalibor Pivarski, Vrbas
  71. Miroslav Čapko, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  72. Ivan Lanc, Ruma
  73. Nikola Đurišić, Sivac
  74. Darko Mrdak, Sivac
  75. Bojan Dacić, Sivac
  76. Jovana Đurović, Sombor
  77. Marko Savić, Kula
  78. Veljko Šumić, Kula
  79. Dušan Mijatov, ARK Tron Palić
  80. James Innes, Sombor
  81. Željko Ivković, TR Sprint Sombor
  82. Aniko Jablan, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  83. Dragan Popović, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  84. Srećko Topić, AK Hajduk Martaton Tim Kula
  85. Mihajlo Živkucin, Kula
  86. Mikloš Bruner, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  87. Igor Kaluđerski, Sivac
  88. Bojan Živanić, Novi Sad
  89. Huba TölgyesI, Bačka Topola
  90. Marko Pušonja, Sivac
  91. Nenada Bogunović, Bački Gračac
  92. Damir Sovilj, Odžaci
  93. Đođe Ćurić, Sivac
  94. Vesna Crnjanski, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  95. Željko Graovac, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  96. Predrag Janković, Beograd
  97. Božo Štula, Beograd
  98. Danijela Rašeta, Apatin
  99. Radovan Rakić, Apatin
  100. Nenada Kovač, Beograd
  101. Bojana Janković, Odžaci
  102. Nemanja Rajković, ARK Tron Palić
  103. Vuk Zemunović, Sivac
  104. Dragan Farago, Sivac
  105. Zorica Milutin, TK Sombor
  106. Stefan Ilić, Novi Sad
  107. Čedomir Sokić, Sivac
  108. Stefan Mudrinski, Srbobran
  109. Slađana Milorad, ARK Tron Palić
  110. Đorđe Rackov, ARK Somaraton, Sombor
  111. Danica Grujić Firanj, ARK Somaraton, Sombor
  112. Đođije Šestović, Sivac
  113. Aleksandar Popović, Novi Sad
  114. Dunja Knežević, Novi Sad
  115. Ivana Racić, Kula
  116. Dijana Gak, Ratkovo
  117. Bojan Stojančević, Crvenka,
  118. Radislav Damjanović, Sivac
  119. Božidarka Damjanović, Sivac
  120. Sergej Strunjaš, Sivac
  121. Dejan Španović, Beograd
  122. Veljko Popović, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  123. Andrea Jerinić, Novi Sad
  124. Igor Stanojević, AK Topličanin, Prokuplje
  125. Mia Stanojević, AK Topličanin, Prokuplje
  126. Milana Paldrmić,  Sivac
  127. Tamara Strunjaš, Sivac
  128. Aleksandra Janković, AK Hajduk Martaon Tim Kula
  129. Zoran Janković, AK Hajduk Maraton Tim Kula
  130. Slavomir Borka, Novi Sad
  131. Aleksndar Negovanović AK Maraton Sombor
  132. Miloš Maksimović AK Maraton Sombor
  133. Aleksa Rokmandić AK Maraton Sombor
  134. Nikola Boca AK Maraton Sombor
  135. Zoran Boca ARK Somaraton
  136. Olivera Đikić, Kula
  137. Sandra Đikić, Kula
  138. Zlatko Strunjaš, Sivac
  139. Dragomir Ilić, Obrenovac