SAVINO SELO/KUCURA/PIVNICE/DESPOTOVO/VRBAS/RAVNO SELO – Planirana isključenja struje

341

Zbog planiranih radova na elektro mreži EPS Distribucija je najavila isključenje struje za 13, 14 i 17. FEBRUAR 2023. godine.

Ilustracija / Foto: pixabay.com

13.02.2023.

SAVINO SELO

Od 09:00 do 13:00 povremeno

Područje:


  • M.TITA  1-17 I 29 I BB
  • VUKMANA KRUŠČIĆA  3  I 12-16

14.02.2023.

KUCURA

Od 09:00 do 12:00 povremeno

Područje:

  • M.Tita 52 i 55 i bb
  • I.L.Ribara 56-78 i 45-55 i bb
  • Trg Oslobođenja 3-11 i 6
  • V.Gorjanskog 2 i 9

PIVNICE

Od 09:00 do 10:00 povremeno

Područje:

  • B.Radičevića 1-5 i 2-4
  • P.Drapšina 74-140 i 99-175 i 295
  • Miletićeva 63-125 i 70-132
  • M.Tita  94-124 i 95-117
  • Vojvođanska 42
  • S.Miletića 72
  • N.Tesle 1
  • Partizanska 88-104 i 11-137

DESPOTOVO

Od 10:30 do 11:30 povremeno

Područje:

  • Trg Oslobođenja 2-10 i 1-29 i bb
  • Karađorđeva 69 i 89 i bb
  • Vojvode Putnika 98
  • S.Miletića bb
  • Kudeljara 1 i 22
  • Salaš 1 i 2-4
  • Vojvode Mišića 22 i 57-67 i bb

SAVINO SELO

Od 12:00 do 12:30 povremeno

Područje:

  • I.L.Ribara 1-19 i 2-28
  • bratstva I Jedinstva 1-33 i 2-44
  • Petefi Šandora 2-16 i 3-25
  • Janka Čmelika bb

VRBAS

Od 13:15 do 13:45 povremeno

Područje:

  • Majora M. Rađenovića 1-25 i 4 i bb
  • S.Doronjskog 115-145 i 90-120
  • D.Bojovića 115-157 i 160-190
  • Ž.Zrenjanina 129-143
  • Laze Kostića 99-113
  • Đure Salaja 150
  • Bačka 1-13 i 2-20

17.02.2023.

VRBAS

Od 08:30 do 09:00 povremeno

Područje:

  • Majora M. Rađenovića bb

Od 09:15 do 10:45 povremeno

Područje:

  • Bačka 15-29 i 22-54 i bb
  • M. Tita 148
  • Sremska 1-39 i 2-48
  • I. Milutinovića 2-12 i 1-13

Od 11:00 do 11:30 povremeno

Područje:

  • 6. Ličke divizije 1-11 i 2-18
  • J. Veselinova 2-6
  • Trg Moše Pijadea 1-19
  • Marka Peričina 16-28
  • I. Milutinovića 71-103 i 74-120
  • P. Šandora 1-13 i 2-18
  • S. Markovića 114-116
  • Blok 4. Juli bb

Od 11:45 do 12:15 povremeno

Područje:

  • Bude Tomovića 10-38 i 7-17
  • M. Tita 22-52
  • Jozefa Pehana 2
  • Save Kovačevića 38

Od 12:30 do 13:00 povremeno

Područje:

  • 5. Proleterske Brigade 9-35 i 28-40
  • Kozaračka 8-12 i 3-11 i bb
  • Omladinska 1-25 i 2-28
  • Rade Marjanca 9-23 i 12 -22
  • Dušana Vujačića 1
  • Partizanska 2-26 i 1-29
  • Veljka Aleksića 1 i 2
  • 39. divzije 2-24 i 3-9
  • Banatska 1-17 i 2-22

RAVNO SELO

Od 09:00 do 10:00 povremeno

Područje:

  • Ljubljanska 1 i 2-38
  • I. Milutinovića 11-23 i 20-42
  • 7. Juli 26-42 i 41-61
  • 29. Novembra 27-53 i 30-50 i bb

SAVINO SELO

Od 12:30 do 13:00 povremeno

Područje:

  • Branka Deletića 80-96 i 87-99

Od 11:00 do 12:00 povremeno

Područje:

  • PETEFI ŠANDORA 16-48 i 25-55
  • B. JEDINSTVA 35-85 i 46-90 i BB
  • I.L.RIBARA 21-69 I  30-82 I BB
  • SLAVKA RODIĆA 1-11 i 4-12
  • V.KRUŠČIĆA 1 I 2
  • ŽELjEZNIČKA 2-6 I 5-29
  • Đ.JAKŠIĆA 1-5 I 2-4
  • M.TITA 53-79 I 56-90