KULA/DESPOTOVO/RUSKI KRSTUR – Planirana isključenja struje

828

Zbog planiranih radova na elektro mreži EPS Distribucija je najavila isključenje struje za 10, 11 i 13. jula 2023. godine.

Ilustracija / Foto: pixabay.com

10.07.2023.

KULA

Od 09:15 do 10:00 povremeno

Područje:

  • M. TITA 244-252 I 91-99.

Od 08:30 do 09:00 povremeno

Područje:

  • M. TITA 19-59 I 128-178 I BB
  • NjEGOŠEVA 1-37 I 4-26
  • BRATSVA I JEDINSTVA 1-33 I 2-32.

Od 10:15 do 10:45 povremeno

Područje:

  • ISE SEKICKOG 1-57 I 2-28
  • KUMROVAČKA 2-22 I 1-29
  • 51. DIVIZIJE 1-17 I 2-8
  • MOSTARSKA 1-19 I 2-26 I BB
  • ISE BAJIĆA 1-61 I 2-28
  • LAZE KOSTIĆA 2-16
  • ISTARSKA 1-11
  • TRAVNIČKA 1-37 I 2-28 I BB.

Od 11:00 do 11:30 povremeno

Područje:

  • 6. LIČKE DIVIZIJE 2-36 I 3-13 I BB
  • MARIJE BURSAĆ 1-5
  • S. DORONjSKOG 1-37 I 14-32
  • M. P. KAMENjARA 1-27 I 2-14
  • SIME ŠOLAJE 40
  • J. MAŽARA-ŠOŠE 2-24 I 1-13
  • 4. VOJ. BRIGADE 14-16
  • MATIJE GUPCA 41
  • MIROSLAVA ANTIĆA 1-9.

Od 11:45 do 12:15 povremeno

Područje:

  • I. L. RIBARA 1-29
  • JOSIPA KRAMERA 24-40 I 19 I 27
  • PETRA DRAPŠINA 20-34 I 46-70 I 11-71
  • JOŽEFA ATILE 3-19.

Od 12:45 do 13:15 povremeno

Područje:

  • I. L. RIBARA 109-141
  • PETRA DRAPŠINA 154-218 I 161-201
  • ĐURE JAKŠIĆA 1-15 I 4-34 I BB
  • LEKSE ŠANTIĆA 2-24
  • 16. DIVIZIJE 139-175 I 136-174
  • J.N.A 20.

11.07.2023.

DESPOTOVO

Od 09:00 do 09:30 povremeno

Područje:

  • VOJ.R.PUTNIKA 1-47 I 2-54 I 85 I BB
  • P.DRAPŠINA 22
  • ŽELEZNIČKA 4-20
  • D.OBRADOVIĆA 8-12
  • PIVNIČKI PUT BB
  • S.MILETIĆA 1-13 I 2-10

RUSKI KRSTUR

Od 10:30 do 11:00 povremeno

Područje:

  • BRAĆE BILjNE 2-12 I 3-5
  • J.N.A. 121-177 I 132-178 I BB
  • V.NAZORA 60-104 I 79-129
  • JOVGENA SEMANA 1 I 27 I BB
  • NARODNOG FRONTA 46-78 I 77-113
  • VOJ.BRIGADA 2-30 I 1-7
  • FRUŠKOGORSKA 107-123 I 144-172

Od 11:15 do 11:40 povremeno

Područje:

  • OROŠ GABORA 1-37 I 2-72 I BB
  • J.N.A. 1-3
  • RUSINSKA 1-53 I 2-18
  • SALONTAJI JAKIMA 2-10 I 3-25
  • SIVČ JOVGENA 1-23 I 2-56
  • NARODNOG FRONTA 1-21 I 2-8

Od 12:00 do 12:30 povremeno

Područje:

  • PARTIZANSKA 14-94 I 13-93 I BB
  • VLADIMIRA HNATUKA 1-3 I 2
  • VLADIMIRA NAZORA 27-31 I 2-8
  • RUSINSKA 57-63 I 20-26
  • J.N.A. 2-72 I 5-69

Od 12:45 do 13:15 povremeno

Područje:

  • JOVGENA SOPKI 41-61 I 42-60
  • SREMSKOG FRONTA 2-36 I 1-41
  • JANKA TOTA 30-48 I 35-63
  • I.L.RIBARA 54 I 59
  • LENjINOVA 22-84 I 17-91
  • TREĆA 19
  • SREMSKA BB

13.07.2023.

KULA

Od 09:00 do 13:00 povremeno

Područje:

  • KUCURSKI PUT BB
  • DOŽA ĐERĐA 57-61
  • GAL LASLA 1-3 I 4-10
  • PETEFI ŠANDORA 2-24 I 3-13
  • RADNOTI MIKLOŠA 1-43 I 2-34 I BB
  • SALAŠ 208
  • SAVINOSELSKI PUT BB