
Iako prelazni rok zvanično još nije počeo, već su dogovorena dva pojačanja, pa su tako novi igrači „Poleta“ Marko Stojanović, koji je do sada igrao u „Njegošu“ iz Lovćenca i Vukašin Uzelac, doskorašnji igrač „Obilića“ iz Zmajeva. U pitanju su provereni igrači koji su do sada nastupali u rangu višem od Međuopštinske lige, te nema sumnje da će prelazni rok koji počinje nakon praznika biti veoma važan za rekonstrukciju igračkog kadra, kako „Poleta“ tako i svih ostalih klubova sa prostora opštine Kula.























