AKTIVISTI SNS U POPODNEVNIM SATIMA NA TERENU: RAZGOVORI SA GRAĐANIMA UZ PORUKU „SRBIJA POBEĐUJE“

89

Kako navode organizatori, ovakve aktivnosti imaju za cilj jačanje direktnog kontakta sa sugrađanima, razmenu mišljenja i predstavljanje planova za dalji razvoj lokalne zajednice.

 

KULA/CRVENKA/SIVAC – Aktivisti Srpske napredne stranke u popodnevnim časovima razgovarali su sa građanima i delili propagandni materijal, kao i kafu i čaj svima koji su se zatekli na frekventnim raskrsnicama u Kuli, Crvenki i Sivcu.

Na više lokacija bio je istaknut i baner sa porukom „Srbija pobeđuje“, koji je dodatno privukao pažnju prolaznika i otvorio prostor za neposrednu komunikaciju sa građanima.

Kako navode organizatori, ovakve aktivnosti imaju za cilj jačanje direktnog kontakta sa sugrađanima, razmenu mišljenja i predstavljanje planova za dalji razvoj lokalne zajednice.

Prema njihovim rečima, reakcije građana bile su veoma pozitivne, a brojni sugrađani izrazili su oduševljenje ovakvim vidom komunikacije i pristupom aktivista na terenu.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naše Mesto (@nasemesto.rs)