
U Kulturni centar Kula, u sredu 27. maja u 19 časova, biće otvorena izložba slika somborskog umetnika Miloš Trbić.
Trbić se dugi niz godina bavi slikarstvom kao autodidakt, a stvara u tehnikama ulja na platnu, pastela, akvarela i tempere. Izlagao je na brojnim kolonijama i izložbama u zemlji i inostranstvu, kao i samostalno u više mesta u Srbiji.
Izvor: nasemesto.rs























