
U Kanjiži je održan Kup Vojvođanske rvačke akademije, koji je okupio više od 300 takmičara u četiri uzrasne kategorije. Na ovom takmičenju nastupili su i takmičari Rvačkog kluba „SMD“ iz Kule, koji su ostvarili zapažene rezultate. Naime, osvojeno je pet medalja, od čega četiri srebrne i jedna bronzana. Srebro su osvojili Luka Bubalo, Vladimir Korceba, Stefan Rašula i Luka Lučić, dok je bronza pripala Danilu Glendži.

Izvor: Q-media.rs






















