I nedelja radna za aktiviste SNS Kula!

101

Aktivisti Opštinskog odbora Srpske napredne stranke Kula iskoristili su i nedeljni dan za razgovor sa građanima na pijaci u Kuli. Tokom štanda, građani su imali priliku da iznesu svoje predloge, sugestije i pitanja, dok su aktivisti predstavili rezultate dosadašnjeg rada i planove za naredni period. Direktan kontakt sa građanima ostaje jedan od prioriteta, jer se […]

Aktivisti Opštinskog odbora Srpske napredne stranke Kula iskoristili su i nedeljni dan za razgovor sa građanima na pijaci u Kuli. Tokom štanda, građani su imali priliku da iznesu svoje predloge, sugestije i pitanja, dok su aktivisti predstavili rezultate dosadašnjeg rada i planove za naredni period.
Direktan kontakt sa građanima ostaje jedan od prioriteta, jer se upravo kroz razgovor najbolje prepoznaju potrebe i izazovi sa kojima se ljudi svakodnevno susreću.
Poruka je jasna – Srbija pobeđuje!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naše Mesto (@nasemesto.rs)